Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hastalığımın ilk Yeni Olduğu Zaman Ve Yaşadıklarım
#1
Panik atak hastası yada atak geçiren biri deyilim ama azda olsa paniklik vardı yanılmıyorsam,ilk hastalığımın yeni baş göstediği kötü yaşadığım gerçek hikayelerimi sizlerle paylaşmak istedim.

İlk zamanlar gerçekten hatırlamak bile istemiyorum..kaygı bozukluğu,depresyon,az buçuk panik ne ararsan var..

Odamda tek başıma sabahtan akşama kadar yazın başları dışarsı günlük güneş ben perdeleri kapatmış kapkaranlık kimsenin yüzünü yada sesini duymaya tahamülüm ve mecealim kalmamış delircek şekilde felçli ve özürlü gibi yatardım..

Sadece yaşamak için azami gıdalarımı ve tuvalet ihtiyacımı gidermek için o da bir işkenceyle ayağa kalkıp işimi görüp tekrar yatağa uzanırdım...

Kapı sesi,zil sesi,yüksek ses,telefon gelen çağrı, olduğunda ödüm kopardı felaket heycanlanırdım.Dışarı çıktığımda hemen tansiyon tavan yapmış ellerim ayaklarım ve bedenim halsizleşir market manav bulup limon alıp kesmeden ısırıp suyunu içerdim..

Geçen yaz şarköye validemle gittim otobüsle 3 saat hiç konuşmamıştım put gibi heykel gibi önüme bakıp allahım ne olur burası deyil burda olmasın me yaparım diye düşünüyordum çünkü çok fenalaşmış ve inanılmaz kötüydüm biran önce yolcluüun bitmesini istiyordum..

Aynı işkenceyide tekrar dönerkende yaşadım nekadar garip değilmi alt üstü bir otobüs seheyatı şehir dşı ama bana cehennem azabı gibi geliyordu böyle bir hastalık işde..

Neyseki hastalığımın %80 geçti allaha şükürler olsn işte bi nabız dengesiz atışlar vardı oda ilacı dayadım geçdi bide arar arar daralıyorum halsizlik geliyor felan tamamen geçmedi bazende kötü oluyorum inişler çıkışlar.
Ölmediysek,Nefes Alıp Veriyorsak..Mücadeleye Devam.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
metin2 pvp metin2 server tanıtımı mt2 pvp sohbet sohbet dünyası