Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hastalığınıza İyi Gelecek Yapmanız Ve Yapmamanız Gerekenler
#1
Evet kardeşlerim yazacaklarımı bir forumdan kopyala yapıştır yaparak deyil birebir yaşadığım kendi tecrübelerimi sizlerle paylaşıyorum lütfen sabredin yazının tümünü okuyun..

Öncelikle ister depresyon,ister panik,yada herbaşka nedenden pskolojik tüm rahatsızlıkları kaplıyor şimdi size iyi gelecek olan yazacaklarım..

Gün boyu dinç ve ruhen iyi hissetmenize yarayacaklar;

Uyku düzeni: Bizim rahatsızlığımızın gün içinde iyi yada kendimizi kötü hissetmemizi sağlayacak en büyük unsur.

Şöyleki Geç yatıp geç kalktığınızda sersem gibi olursunuz bu sizin pskolojinizi önemli faktörde etkiler düzensiz uyku buna çok önem verin.

Akşam en geç 11,12 yatın ve sabah 8 de kalkın bir yeşil çay,güzel bir kahvaltı yapın.Bunu alışkanlık hale getirin inannın çok iyi gelicek.

Gün boyu evde kalmayın ve kendinizi dinlemeyin;

Hergün dışarı çıkın emiz havayı soluyun güneş teninize gelsin 1 saat dolaşın eve tekrar geldiğinizde bir efor ve enerji harcamış olup boş boş evdeyken düşüncelere kapılmanız büyük bir ölçüde gitmiş olucak.

Yediğiniz gıdalara dikkat edin;

Evet bizim rahatsızlığımızda aldıımız gdalarında çok önemi var rahatsızlığımızn nüksetmeainde..

Şöyleki yağlı yiyicekler,kafain içeren ve asitli bol şekerli içeren,kahve,siyah çay,kola vs bunlar hastalığı tetikleyen en büyük gıdalar tabi başda alkol ve sigara tam bir nüksedici...

Bol su için,meyva tüketin,etli yağsız yiyecekler,sebzeli gıdalar,yeşil çay özellikle meyvada muz ve portakal tüketin ve iki üç dilimde bitter çikolata çok iyi geliyor..

Hergün duş alın yatmadan önce hem rahat uykuya dalmanızı hemde ferahlık hissettiğinizi ve akşamları yaşadığınız uykuya geçmeden bir takım sıkıntılarınız ve problemleriniz kaybolacak buna emin olun dostlar..

Haber izlemeyin kötü olaylar mrelinizi bozacak herşeyden uzak durun;

Komedi filmleri şaban serisi ve ilyas salman tavsiyem yerli yabancı fatkeymez gülün eğlenceli olun çok iyi gelecek ruhunuza..

Şimdilik gece gece aklıma gelenşer bunlar dostlar tüm samimiyetimle yazdım hepsi tamamen aşama aşama yaşayıp gördükşerim inanın çok iyi geliyor.
Ölmediysek,Nefes Alıp Veriyorsak..Mücadeleye Devam.
Ara
Cevapla
#2
Teşekkürler uğraşıp yazdığınız için. ++
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
satılık kedi satılık köpek sohbet dünyası