Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kalp krizi geçiriyorum diyorum sizeeee
herşey bir gece başladı.uyku sersemliği ile kolumun uyuştuğunu üzerine yatmış olabileceğimi düşündüm.daha sonra rahat nefs alamadığımı hissettimve kalbim hızla çarpmaya başladı.her yerim soğuk soğuk terliyordu.hemen acile gitmek için evden çıktık eşimle kalp krizi geçiriyorum diye bağırıyordum eşime kapıdan çıkmadan kızımı son kez grmek istiyorum dedim.ama taksi durağına gidecek halim yok ambulans diye bağırıyordum.eşim güç bela gtürdü durağa kadar bütün camları açtırdım bi yandanda süreklişehadet getiriyordum kızım ne olacak diye düşünüyordum ve sürekli taksiciye daha hızlı diye bağırıyordum.hastaneye gittiğimde ise ayrı hikaye ortelığı ayağa kaldırdım kalp atışları 160 tı kalp krizi değil diyordu doktor ben bağırıyordum hayır diye.damar yolu açtılar sanırım sakinleştirici verdiler tahliller falan hepsi temiz kardiyolojiye git dediler.sabah orayada gittim bişey yok dedi.10 gün sonra yine bi atak geçirdim ve doktor anlamadı diye özel hastanede kardiyolojiye gittim.bütün tetkikler yapıldı gyet sağlıklısın dendi.bu sefer psikiyatri doktorları vepsikologlar başladı.o doktor bu doktor derken en sonunda devlet hastanesindeki doktor yatışıma karar verdi 26 gün hastanede yattım.ilaç bağımlısı olmuştum.atak anında verdikleri bi ilaç var adını sylemek doğrumudur bilmediğim için yazmıyorum doktorum ilacı kesince beynimde uyuşmalar başlamıştı.hastene sürecinde bunu da bıraktırdı.bu hastalık öyle bişey ki ben oturup ölümü bekliyordum.alıştım artık bununla yaşamaya hala ilaç kullanıyorum doktor tekrarlayabileceğini söylüyor.eski halime dönmekten çok korkuyorum.bırakın dışarıyı lavaboya bile gidemiyordum.evde asla yanlız kalamadım ölücem diye o günleri hatırladıkça içim daralıyor tekrar hastanede yatmak istemiyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar
Ara
Allah yardımcın olsun seni kızına bağışlasın...
Ara
Panik atak değilim ama zordur gerçekten geçmiş olsun öyle yada böyle nefes aldıkca yaşamaya mücadeleye devam..
Ara
İlaç bir yere kadar iyidir hemen hemen bende böyle ilk tanıştım sonra bir sürü test her yere baktık bişe yok oiskolojik ilaçlar panik atak dendi yıl 2002.2003 dü 2 sene +askerlik çok iyi gelmişti ... İlaç bit yere kadar sakın alkole alışmayın bir ara çok içmeye başladım sarhoşken olmuyor duSmile bir uğraş hobi edinmek iyi geliyor kendinizi dinlemeye basladıgınız an olay bitmiştir hastalık hastası oluyor insan valla zor yas 32 oldu bu aralar gene azitti ne kdr tecrübeli de olsam oan  gene korluyor insan ama alısıyorum okadar çok anım varki  ... Önemli olan kontrol altına alabilmek bunhastalıgı %100 iyileşmek olmuyor hastalıkta
Ara
(06-26-2017, 07:09 AM)gurcanizma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlaç bir yere kadar iyidir hemen hemen bende böyle ilk tanıştım sonra bir sürü test her yere baktık bişe yok oiskolojik ilaçlar panik atak dendi yıl 2002.2003 dü 2 sene +askerlik çok iyi gelmişti ... İlaç bit yere kadar sakın alkole alışmayın bir ara çok içmeye başladım sarhoşken olmuyor duSmile bir uğraş hobi edinmek iyi geliyor kendinizi dinlemeye basladıgınız an olay bitmiştir hastalık hastası oluyor insan valla zor yas 32 oldu bu aralar gene azitti ne kdr tecrübeli de olsam oan  gene korluyor insan ama alısıyorum okadar çok anım varki  ... Önemli olan kontrol altına alabilmek bunhastalıgı %100 iyileşmek olmuyor hastalıkta

Aynen bu hastalıklarda tam geçme olmuyor malesef  Angry Böyle tamam geçti derken hopbidi yaramaz çocuk gibi tekrar nüksediyor...Bikere yer etmiş.....Ruh meyinli...

Dediğin gİbi ilk zamanlar bende çok korkup endişeleniyordum ruhumdaki ilginç ve bedenime yansıyan rahatsızlıklar beni çok yedirgin edip durumumu dahada kötüye getiirirdim..

Ama 2 seneden beri en ağır anlatsam ağlatsınız öyle günler yaşadımki neyse....

İşte şimdi ise artık kşatlaştık  Smile Tabiri caiz ise oto kontrolü yapıyorum yecrübeli olduk artık..

Ama her nekadar pişkinde davransan kötü olduğunda aga insanız can tatlı gene bi korku ufaktanda olsa endişeleniyor insan.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
metin2 pvp metin2 server tanıtımı mt2 pvp