Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komik durum
Bu sitede konuları okuyunca daha kötü oluyorum tam tersi olmasi gerekmiyor mu  Big Grin
Ara
Okudukça sitede yazanları kendinde aramaya başlıyor olmalısın Smile
Ara
Aynen öyle uzaklaşsam mi ne yapsam ?
Ara
Ben 16 yıllık hastayım.internetteki bu forumlara girmeye başlayalı 4 yıl oluyor.ve dediğin gibi başkalarının sorunlarını okudukça kendimde yasamaya başladım.yalniz olmadigimizi bilmek rahatlatıcı ama diğer yönden de etkileşme söz konusu oluyor.
Her iki yondenden karar size kalmış oluyor
Ara
(06-13-2017, 12:10 PM)akay61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen öyle uzaklaşsam mi ne yapsam ?

Kafandaki sorunlar için psikoloğa danış veya yakın bir arkadaşın ile görüş derim.
Ara
Devamlı aynı şeyleri söylüyorum ama millet hala whatsapp grubu kurup belirti komasına girme peşinde Smile Okudukça tabi ki aynı belirtiler sendede çıkar çünkü zaten hassas bir konumdasın ve okuduğun gördüğün her şeyi sen farkında olmasanda bilinçaltın bir kamera gibi kaydediyor. Yarın bi günde su yüzüne çıkarıyor bırak okuma kimsenin derdini , illa birşeyler okuyacaksan yabancı doktorların psikologların yazdığı kaynakları oku dostum buradan bi fayda göremezsin lakin benim postlarımı okumanı tavsiye ederim ...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi