Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dayanamıyorum...
Kalp korkusuna artık dayanamıyorum. Bütün gün elim kalbimde. Bi çenem uyuşuyor bi boynum ağrıyor bi midem bulanıyor. Artık banyoya lavoboya gidemez oldum. Bütün gün bir yatakta uzanıyorum. Ömrümün en güzel yılları böyle geçiyor dayanamıyorum...
Ara
kendine kendinden baska bi ugras bulmalisin..en azindan biraz yardimci olur sana..
sen adim atip biseyler yapmaya cal8smadigin surece kimse sana yardim edemezki
Ara
Kalp check-up'ı yaptır. Bir şeyin olmadığını anlayacaksın. Kalbinde ritim sorunu yok ise zaten rahat ol genç yaşta kalpten niye öleceksin ? Lavaboya giderken ölecek kadarsan zaten yatakta da ölürsün.
Ara
(06-16-2017, 02:12 AM)obir20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kalp check-up'ı yaptır. Bir şeyin olmadığını anlayacaksın. Kalbinde ritim sorunu yok ise zaten rahat ol genç yaşta kalpten niye öleceksin ? Lavaboya giderken ölecek kadarsan zaten yatakta da ölürsün.

3 kere kardiyolojiye gittim 3ünde de eko ve ekg alındı bir kere de o 24 saat vücutta kalan cihaz takıldı hepsi temiz çıktı bunlar yeterli mi
Ara
(06-16-2017, 02:27 AM)Ryuzaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-16-2017, 02:12 AM)obir20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kalp check-up'ı yaptır. Bir şeyin olmadığını anlayacaksın. Kalbinde ritim sorunu yok ise zaten rahat ol genç yaşta kalpten niye öleceksin ? Lavaboya giderken ölecek kadarsan zaten yatakta da ölürsün.

3 kere kardiyolojiye gittim 3ünde de eko ve ekg alındı bir kere de o 24 saat vücutta kalan cihaz takıldı hepsi temiz çıktı bunlar yeterli mi

3 kere kardiyolojiye gitmişsin , kalp alanında uzman doktora 3 kere gitmek yeterli olmalıdır. O takılan cihaz (holter) kalbindeki en küçük ritim bozukluğunu dahi tespit edebilir. Bir şeyin yok koşabilirsin de. Senin koşmanı da frenleyecek tek şey beynin. Bunu aşmayı dene. O kadar deneyimime dayanarak söylüyorum ki kalbin tertemiz. Hele ki 40 yaş altındaysan bir de hiç kafana takma.
Ara
Kortuğun senaryoyu kabullenirsen korkun yavaş yavaş azalır ama sen kalbinde sıkıntı olmadığına dair ikna olmaya çalışıyorsun ve farkında olmadan TAKINTINI DAHA DA GÜÇLENDİRİYORSUN...
"3 kere kardiyolojiye gittim 3ünde de eko ve ekg alındı bir kere de o 24 saat vücutta kalan cihaz takıldı hepsi temiz çıktı bunlar yeterli mi "
demişsin Smile Yok babacım bi 10 kere daha git sen yetmez bu kadarı hatta bana kalırsa hastanenin bahçesinde uyu en kesin çözüm ...
Kanıt aramayı bırak artık yüzleş şu korkunla ! ! !
Ben senin yerinde olsam kalbimde bişey var korkusundan ziyade bu hayatın tadını çıkaramadan zamanımı saçma sapan takıntılara harcıyarak ölücem diye korkardım...
Ara
(06-16-2017, 08:28 PM)Fibisnolik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kortuğun senaryoyu kabullenirsen korkun yavaş yavaş azalır ama sen kalbinde sıkıntı olmadığına dair ikna olmaya çalışıyorsun ve farkında olmadan TAKINTINI DAHA DA GÜÇLENDİRİYORSUN...
"3 kere kardiyolojiye gittim 3ünde de eko ve ekg alındı bir kere de o 24 saat vücutta kalan cihaz takıldı hepsi temiz çıktı bunlar yeterli mi "
demişsin Smile Yok babacım bi 10 kere daha git sen yetmez bu kadarı hatta bana kalırsa hastanenin bahçesinde uyu en kesin çözüm ...
Ben senin yerinde olsam kalbimde bişey var korkusundan ziyade bu hayatın tadını çıkaramadan zamanımı saçma sapan takıntılara harcıyarak ölücem diye korkardım...
Mesela benim en büyük korkum bana bir şey olursa annem ve babamın çok büyük acı çekmesi.. Nasıl yüzleşeyim bu korkuyla?
Ara
(06-17-2017, 12:25 AM)Ryuzaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-16-2017, 08:28 PM)Fibisnolik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kortuğun senaryoyu kabullenirsen korkun yavaş yavaş azalır ama sen kalbinde sıkıntı olmadığına dair ikna olmaya çalışıyorsun ve farkında olmadan TAKINTINI DAHA DA GÜÇLENDİRİYORSUN...
Mesela benim en büyük korkum bana bir şey olursa annem ve babamın çok büyük acı çekmesi.. Nasıl yüzleşeyim bu korkuyla?

Bende düşünüyorum onları kimi zaman. Uğraşacak bir şey olmadığında aklına gelir genelde böyle düşünceler.
Ara
(06-17-2017, 12:25 AM)Ryuzaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Basit ... Herkes bu tarz birşeyden acı ve endişe duyar illa ki ama sen işi gücü bırakıp bütün gün bunu düşünüyorsan bu artık normal bir düşünce olmaktan çıkar ve takıntı olur güzel kardeşim.  "Bana ne olacaksa olacak , annemle babam acı cekecekse çekecek yapbileceğim bir şey yok umrudada değil" diyeceksin. Tabi ki ilk başta söyleyince felaket bir anksiyete olacak ama ERP nin amacı budur zaten, sen dediğim gibi yaklaşırsan eğer bu takıntıya zamanla zaten duyarsızlaşacaksın ve artık bu bir korku olmaktan çıkıcak. Burda bahsettiğim yüzleşme düşünce boyutunda bir yüzleşme yani sonucu kabullenmek ve UMURSAMAMAK ! Yapamam deme denersen ve devam edersen yapabildiğini göreceksin aksi takdirde belkide hiç gerçekleşmeyecek bir durumun korkusunu ölene kadar çekeceksin , seçim senin Smile
Ara
(06-15-2017, 09:44 PM)Ryuzaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kalp korkusuna artık dayanamıyorum. Bütün gün elim kalbimde. Bi çenem uyuşuyor bi boynum ağrıyor bi midem bulanıyor. Artık banyoya lavoboya gidemez oldum. Bütün gün bir yatakta uzanıyorum. Ömrümün en güzel yılları böyle geçiyor dayanamıyorum...

Benimde bütün gün elim kalbimde ? suan bile sag elimle kalbimi dinliyorum engel olamıyorum aslında sacma sanki dursa müdahale edebilicez gibi ahhaaha annem bak bakaym durmuş mi diye dalga geciyor sürekli  Big Grin benim eski erkek arkdasimin babasi gençken panik ataktan yatalak olmuş cidden ölüm korkusundan yerinden kalkamiyormuş sonra ona iyi gelen seyleri yapmislar mesela Trabzona memleketine gonderip bir ay izin vermisler gecmis ben bunu denedim işe yaramadı hatta Trabzonspor'un maçına bile gittim fanatigimdir giderken daha çok heyecanlandim daha kötü oldum birde Beşiktaş maciydi kiran kiranaydi ondan sonra dedim sana maç izlemek yaramiyor ya demek istediğim kendinize ne iyi geliyorsa onu yapin eminim iyi gelecektir
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
metin2 pvp metin2 server tanıtımı mt2 pvp