Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galiba ölücem
Merhaba arkadaslar cok kotuyum surekli bayilacak gibiyim basim bi tuhaf ayaga kalkinca dusecek gibiyim ellerim titriyo gun icinde hep. oyleyim carpinti gogus agrisi tekleme nefes alamama kalbim sıkısıyo bu belirtilerin hepsini ve daha fazlasini hergun yasiyorum bu nasil bisy boyle anlamadm gecmiyoda
Ara
Bir günde bin kere ölüyoruz..
Ara
Aynen ama bu kadar belirti yasanir mi anlamiyorum nasil dayanicam bilmiyorum
Ara
Bittim artık cidden dayanamıyorum bende
Ara
suan tam dedigin halde otobusteyimSmile
yasanabiliyo bukadar belirti ve hatta daha fazlasi... bi bayilma hissi hep var zaten..ayaklarim titriyo suan ya biride kalkip bi yer vermiyo yaSmilehastayim hastaaa!!duymuyomusunuz bayilcak gibiyim ama hic bayilmicam nefesim kesiliyo sanki ama herkrsten fazla nefes aliyom..
bizim tek sorunumuz gulememek belkide bian unutuo gulebildigimde hic bisey bu kadar lezzetli olamaz diyorum..
Ara
Nasil gulelim ki bu halde sahsen ben hic mutlu olamiyorum o kadar kotuyumki
Ara
Espiye , şikayetlerini iyi bir psikiyatri doktoru dinleyip , uygun ilacı verecektir. İlaç bayağı yüksek bir oranda şikayetlerini baskılıyor. Faydasını göreceksin. Bunun yanında psikolojik destek alabilirsen de faydalı olur. Hepimiz yaşıyoruz bunları inan. İki adım öteye gidemezdim ben. Simdi şehirlerarası bile yolculuğumu yapmakta çok sıkıntı çekmiyorum.
Ara
Ctesiye randevu aldim yeniden baslicam psikiyatriye gitmeye dayanilacak gibi degil cunku ya gercekten bi sorun var yada deliricem
Ara
(06-16-2017, 02:34 AM)espiye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ctesiye randevu aldim yeniden baslicam psikiyatriye gitmeye dayanilacak gibi degil cunku ya gercekten bi sorun var yada deliricem

Randevu almana sevindim. Psikiyatri ile yol kat edeceğine inanıyorum. Sonuçlardan haberdar edersen sevinirim.
Ara
Bakalim insallah iyi gelir cunku daha dayanamiyorum bu belirtiler bildigin gercek artik o kadar cok agriyoki anlamiyorum
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi