Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çıldıracağıııım
sürekli sol tarafımda bişeyler aramaktan bıktım usandım.sol kolumda sürekli ağrı sızı göğsümün sol tarafında da aynı midemin sol taraında da aynı bütün bu ağrı sızılar niye solda oluyo hep kalp krizi aklıma geliyo atak geçirmiyorum ama korkular peşimi bi türlü bırakmıyo gerçekten çıldıracağım arkadaşlar bu korkular ne zaman geçer tamamen bu hastalığı atlatan var mı aranızda acaba
Ara
kalp krizi korkusu yerini başka korkulara bıraktı bende
Ara
(06-17-2017, 07:37 AM)psikolojik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kalp krizi korkusu yerini başka korkulara bıraktı bende

mesela nasıl korkular bende büyük ataklar yok artık ama kalp krizi korkusu hep var
Ara
(06-17-2017, 07:40 AM)pınar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-17-2017, 07:37 AM)psikolojik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kalp krizi korkusu yerini başka korkulara bıraktı bende

mesela nasıl korkular bende büyük ataklar yok artık ama kalp krizi korkusu hep var

konularıma bi bakın isterseniz
Ara
(06-17-2017, 07:47 AM)psikolojik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-17-2017, 07:40 AM)pınar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

konularıma bi bakın isterseniz
sanırım kendinide sürekli hastalık buluyorsunuz bende de vardı o sonra pa oldum şimdi kalbimi düşünmekten diğer organlarımı düşünmeye fırsat bulamıyorum inanın
Ara
Kalp konusunda sitedeki en takıntılı kişiyim belki de, konularımı okursanız anlarsınız. Yalnız değilsiniz, sizden beterini yaşıyorum Allah yardımcımız olsun
Ara
(06-17-2017, 08:38 AM)Dilhun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kalp konusunda sitedeki en takıntılı kişiyim belki de, konularımı okursanız anlarsınız. Yalnız değilsiniz, sizden beterini yaşıyorum Allah yardımcımız olsun

amin ama inanın bende sizden aşağı kalmam bu konuda kalp doktoru sizi kovdumu hiç odasından Huh
Ara
(06-17-2017, 07:32 AM)pınar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sürekli sol tarafımda bişeyler aramaktan bıktım usandım.sol kolumda sürekli ağrı sızı göğsümün sol tarafında da aynı midemin sol taraında da aynı bütün bu ağrı sızılar niye solda oluyo hep kalp krizi aklıma geliyo atak geçirmiyorum ama korkular peşimi bi türlü bırakmıyo gerçekten çıldıracağım arkadaşlar bu korkular ne zaman geçer tamamen bu hastalığı atlatan var mı aranızda acaba

Şuan ayni seyler bendede var tipatip aynısı kalp krizi geciyorum diyip duruyorum hatta modum o kadar düştü ki şuan ezan okunuyor ve sahur yapmadan oruç tutucam istahim kacti ya sol kolumda agri her zaman var böyle derin nefes alinca kalbim aciyor ilk basta olmayan ama düşündükçe ceneme cikan bir agri var dusundukce agri yayildi iste diyoeum sakin ol kalp krizi değil hep gecti yine gececek ama inandıramıyorum kendimi hem kalp krizi var hem kalp hastasisin diye diye yedim bitirdim kendimi ya
Ara
Hareket edince bicak saplanmasi tarzinda aci da oluyor mu sende?
Ara
(06-18-2017, 08:28 AM)akay61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hareket edince bicak saplanmasi tarzinda aci da oluyor mu sende?

aynı şeyleri yaşıyoruz hepsi var bide niyeyse hep solda sağ taraımda bişi yok
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi