Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delirme korkusu
Bilmiyorum gercekten cok korkuyorum özellikle bipolar olmaktan Sad dun gece oturup hungur hungur agladim olursam nolur naparim nasil yasarim diye Sad kendimi kahrediyorum üzüldükce daha cok korkuyorum depresyona girmekten Sad
Ara
Kendi psikiyatristim çok güzel bir modellemeyle açıklamıştı bu döngüyü.Tüm kötü düşünceler endişeler hastalıklar hepsini birer ray olarak dusun.Sen onlardan kacabilmek için tren oluyorsun.Sen ne kadar kacsan da onlar hep senin arkandan takip ediyor.Fakat onlarla yüzleşip istasyon durumuna geçersen onlar gelip bir süre durup gidicekler.Aslinda hayatımız boyunca tüm duygular bu şekilde döngüde .Hic kimse hep mutlu değil aynı zamanda da hiç kimse hep üzgün değil.Duygular gelir gider.Duygulara gereğinden fazla önem veren onlara dev aynasiyla bakan sensin.bazı şeyleri umursamamak lazım.
Ara
(06-20-2017, 02:23 AM)Daisy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilmiyorum gercekten cok korkuyorum özellikle bipolar olmaktan Sad dun gece oturup hungur hungur agladim olursam nolur naparim nasil yasarim diye Sad kendimi kahrediyorum üzüldükce daha cok korkuyorum depresyona girmekten Sad

Sana tavsiyelerim
1.Önce bir etrafına göz at ne kötü hayatlar var etrafta.
2.Bu korkuları dünyada yaşayan tek kişi değilsin. Bunu unutma.
3.Bipolar olmaktan korkarak bipolar olmazsın. Rahat ol.
4.Kendini üzme bir psikolog veya psikiyatri ile paylaş korkularını , yardımcı olacaklardır.
Ara
3 bucuk senedir çekiyorum psikiyatri ye de gittim bipolar korkum 1 buçuk senedir devam ediyo azalmisti iyiydim ama bu ara yine artti halsiz hissedince depresyona girmekten korkuyorum sonra da mani olcak diye korkuyorum yüzlesiyorum bazen sacma geliyo ama kotu hissedince aklima yine o geliyo depresyonda miyim diye Sad
Ara
Türkiyede depresyonda olmayan yok rahat ol ? Bunların takıntı olduğunu bil sadece. Bu dönem de geçecek. Ki bipolar , depresyon hastaları ölmüyor gayet yaşıyorlar , tedavi ediliyorlar.
Ara
Oyle belki ama zaten bu kadar aci cekerken hastaligim agirlasmasin istiyorum ve cok korkuyorum Sad icim daraliyo ağlamaklı oluyorum garip hisler bu anksiyete mi depresyon mu bilmiyorum surekli bunu düşünüyorum
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi