Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İLAÇ HAKKINDA
Tongue 
ARKADAŞLAR İLAÇ KULLANIP BU HASTALIĞI YENEN VAR MI? BENİM ÇEVREMDEKİ HERKES İŞE YARAMIYOR Bİ SÜRE SONRA TEKRARLIYOR DİYE YORUMLARDA BULUNUYOR
Ara
Ilac yatıştırıcı etki gosterip sikayetleri hafifletiyor ancak anksiyete vb mental bozukluklar ne yazik ki tam anlamiyla geçmiyor stres yaptikca tekrarlayan bi hastalik Sad 3 bucuk yilda 3 atak gecirdim Sad
Ara
YANİ DİYORSUN Kİ ÇEKECEĞİMİZ VAR BU İLLETTEN...
Ara
Malesef.. Sad
Ara
Antidepresan ilaçlar belirtilerini gözle görülür biçimde hafifletiyor. Panik anlarında da Xanax gibi sakinleştirici ilaçlar çok kısa bir sürede seni panik halinden kurtarıyor. Antidepresanı kullanırken korktuğun , panik geçirdiğin şeylerin ne kadar saçma olduğunu anlayıp onlar karşısında panik geçirmemen gerektiğini anlaman gerek. İlacı bıraktıktan sonra ilaçlıyken yapabildiklerini ilaçsızda yaptığını görüp aşama kaydedeceksin.
Ara
Biliyorsun ki ben 16 yildir hastayım 5 yıl oldu ilaç icmeyeli.11 yıl içtim ve tedavilerimi Dr demeden kesmedim.ama durum hala boyleyim.
İlaç kullanımı kişinin kendi tercihi bence.
Ara
1 sene 8 ay boyunca ilaç kullandım tabi ki 1 sene sonunda ilaçlardan bazıları doktrol kontrolünde kestim ve şu andada hiç bir ilaç kullanmıyorum Smile İlaç önemli fakat terapi daha da önemli bu rahatsızlıkta. İlaç + terapi şeklinde ilerlersen daha kısa sürede sonuç alırsın ve bu sonuç daha da kalıcı olur. Korkularınla yüzleşmeli ve anksiyetenin belirtilerini önemsiz görmelisin , o zaman yavaş yavaş iyileşme yoluna girersin... İlacı keseli 1 sene oldu ve herhangi bir sıkıntım yok şu an , darısı başına...
Ara
(4 saat önce)Fibisnolik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 sene 8 ay boyunca ilaç kullandım tabi ki 1 sene sonunda ilaçlardan bazıları doktrol kontrolünde kestim ve şu andada hiç bir ilaç kullanmıyorum Smile İlaç önemli fakat terapi daha da önemli bu rahatsızlıkta. İlaç + terapi şeklinde ilerlersen daha kısa sürede sonuç alırsın ve bu sonuç daha da kalıcı olur. Korkularınla yüzleşmeli ve anksiyetenin belirtilerini önemsiz görmelisin , o zaman yavaş yavaş iyileşme yoluna girersin... İlacı keseli 1 sene oldu ve herhangi bir sıkıntım yok şu an , darısı başına...

xanax demeyin ne olur hiç kimseye tavsiye etmiyorum bağımlılık ypıyo bırakması çok güç anı atlatmak için sadeceama antidepresan ve uyku ilaçları ile 1 yıldan beri atak geçirmiyorum.sadece korkularım var artık.
Ara
(4 saat önce)pınar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(4 saat önce)Fibisnolik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 sene 8 ay boyunca ilaç kullandım tabi ki 1 sene sonunda ilaçlardan bazıları doktrol kontrolünde kestim ve şu andada hiç bir ilaç kullanmıyorum Smile İlaç önemli fakat terapi daha da önemli bu rahatsızlıkta. İlaç + terapi şeklinde ilerlersen daha kısa sürede sonuç alırsın ve bu sonuç daha da kalıcı olur. Korkularınla yüzleşmeli ve anksiyetenin belirtilerini önemsiz görmelisin , o zaman yavaş yavaş iyileşme yoluna girersin... İlacı keseli 1 sene oldu ve herhangi bir sıkıntım yok şu an , darısı başına...

xanax demeyin ne olur hiç kimseye tavsiye etmiyorum bağımlılık ypıyo bırakması çok güç anı atlatmak için sadeceama antidepresan ve uyku ilaçları ile 1 yıldan beri atak geçirmiyorum.sadece korkularım var artık.

Xanax nerde demişim anlamadım :Smile O tarz bir ilacı sadece ilaca başladığımın ilk 2 ayı falan kullandım ondan sonra bıraktım 3 sene önce falan almıştım en son sakinleştirici Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi