Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anlık duygularım değişiyor
arkadaşlar bir gün çok iyi oluyorum mükemmel derecede herkese iyi davranıyorum. Diğer gün sanki içime bir şeytan girmiş gibi herkesi tersliyorum hatta bazen saatlik bile duygu durumlarım değişiyor. Şizofren olmaktan korkuyorum niye böyleyim? Bu şekilde bi duygu durum bozukluğu yaşayan arkadaşlar varsa yazabilir mi?
Ara
aleykum slm yaşadıgın olayı artık neredeyse dunyadakı cogu kısı yasıyor buna emın olabılırsın. Insanlar sasırmış bır durumda. Daha gecen gun metroda gıderken bırısıne omuz attım kaş göz birbirimzize girdik. İnsanların tahammul gucu kalmamıs. Herkes bır gun mutluykan ertesi gun cok mutsuz olabılıyor. Bunları kafana takmamaya calıs hayatı olduğu gibi kabullen
Ara
(11-18-2016, 10:48 AM)manas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar bir gün çok iyi oluyorum mükemmel derecede herkese iyi davranıyorum. Diğer gün sanki içime bir şeytan girmiş gibi herkesi tersliyorum hatta bazen saatlik bile duygu durumlarım değişiyor. Şizofren olmaktan korkuyorum niye böyleyim? Bu şekilde bi duygu durum bozukluğu yaşayan arkadaşlar varsa yazabilir mi?

Ben hem panik atak hemde bipolarim bende senin gibiyim arkdsim
Ara
Bipolar bozukluk daha değişik birşey diye biliyorum. Her duygusu değişen bipolar değil.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi