Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doktorları azarladiğim doğrudur
Geçen sene Ramazan ayında sahura kalktığımda vücudumun sol tarafını tamamen hissetmiyordum ve internetten bakma huyum var tabi baktım ve kendi kendime tümor teşhisi koydum (neyin kafası bende bilmiyorum ama) sonraki gün kalktım ve uyusmalarin daha fazla olduğunu bacağımida hissetmedigimi farkettim anneme söyledim hemen acile gittik,doktora anlattim böyle böyle ama yavlariyorum tümor cikicak korkusuyla "bende panik atak var ondan oluyor" demeye başladım doktor anlattiklarimdan sonra mr,tomografi,kan,ekg istiyorum diyince bu sefer panik yapıp aglamaya başladım.Kotu hastalık cikacak korkusuyla napicagimi sasirmistim.Mr tomografi hepsine girdim ama hepsinde agliyorum doktorlar şaşkın.Hatta bir doktor bir şeyin yok korkma dediğinde ona yalan söylüyorsun beni rahatlatmak için dediğim doğrudur ? sonra asıl doktora gitti sonuclar ve doktor hiçbir şey görünmüyor diyince bütün belirtiler bir anda kayboldu. Bu ilk acil vakasi tabi sonra bir kere psikiyatriye gittim işte antidepresan bir ilac verdj bendede huy ilacin içindeki kagidi okumadan o ilaci kullanmam. Sanirim yan etkileri çok takmisim kafama ilaci aldığım an bir mide bulantısı ile acilr gittim. Doktora kalbimin çok hizli attigini kalp hastaligimin olduğunu düşündüğümü söyledim ve bana kan testi yapti. Bende doktora "ben dana kalbimde sorun var bence diyorum sen bana kan testi yapiyorsun"diye azarladim hahah doktor bunu dememden sonra sende hastalik hastalığı ve panik atak var büyük ihtimal ama yine bakalim dedi baktık birşey cikmadi. Demek istediğim kendinize bir uğraş bulun ben Trabzona gezmeye geldim ve 1 haftadir harika hissediyorum aslında herşey bizde bitiyor Allah şifa versin
Ara
Yaa sorma aynı beni anlatıyosun ya
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi